A férfiak címet akarnak védeni, és a női csapat is éremért harcol!
A hétvégén Pécs lesz a döntők házigazdája.
Elhitte, hogy képes rá: a középiskolás hosszúhetényi lány lett a felnőtt magyar bajnok!
Az olimpikon, Európa-bajnok, címvédő Póta Georginát győzte le.
Most már az aranyérem sem hiányzik: a PTE PEAC asztaliteniszezői sziporkáztak!
A férfi páros ért fel a csúcsra.
A PEAC három asztaliteniszezőjének is szoríthatunk az Európa-bajnokságon!
Két győzelemmel indítottak a lányok.
Elindultak a pécsi fiúk Dubrovnikba – jöhet ismét a Bajnokok Ligája!
Kemény meccsek várnak a PTE-PEAC asztalitenisz-csapatára.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...
Amennyiben a legtöbb voksot kapja egy közönségszavazáson.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...
Radikálisnak tűnő, Európában példátlan intézkedések jöhetnek.













