Egykor 300 beteget fogadott, 12 éve csak buszforduló a mecseki tüdőszanatórium
2009 óta áll üresen az egykor 300 beteget befogadó mecseki szanatórium. 46 éven át működött.
Egy utas megsérült. A bajt okozó közlekedő megállás nélkül elhagyta a helyszínt.
Már nincsenek sebességkorlátozások sem.








