Jó meccset játszottak a pécsi fiúk, de a győzelem sajnos nem jött össze
Maradt az egypontos hátrány.
Micsoda győzelem! A világ végéről jöttek vissza a pécsi lányok Sopronban!
Elképesztő hajrát produkáltak!
A pécsi lányok most végképp bejelentkeztek a bajnoki címre!
Sok szurkoló, kiváló meccs, győzelem – nem kell több.
Iványi Dalma: „Reméljük, sok szurkoló előtt győzni fogunk”
Holnap nagy csata várható a DVTK ellen.
Kihasználta az emberelőnyt, legyőzte az éllovast a PMFC
A női csapat kikapott a Fraditól.
A szurkolók nagyon élvezték a baranyai rangadót
A Kozármisleny lett a negyedik, a Szentlőrinc az ötödik.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...
Radikálisnak tűnő, Európában példátlan intézkedések jöhetnek.
Egészen augusztus végéig.

















