A pécsi fiúknak volt esélyük a győzelemre is a Kékszalagon, végül negyedik helyen értek célba. Bravó...
Az első hely érdekében nem sokkal a cél előtt kockáztattak Behekék – nem jött be.
Egy utas megsérült. A bajt okozó közlekedő megállás nélkül elhagyta a helyszínt.
Már nincsenek sebességkorlátozások sem.








