Vandálok rongálták meg a műemlék Máré-várat
Megbontották a vár falát, óvszerekkel szórták tele a parkolót.
Részeg fiatalok garázdálkodtak a pécsi belvárosban – videó!
Egyebek mellett egy kukával izmoskodtak.
Így kell: vadkamera védi a Barbakánt a vandálok ellen
Már kétszer garázdálkodtak a területen.
Elkapták a Barbakánnál (is) garázdálkodó fiatalokat
Számos dézsás növényt és kukát borogatott fel két 19 éves fiatal.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...
Radikálisnak tűnő, Európában példátlan intézkedések jöhetnek.
Egészen augusztus végéig.











