Címlap Krimi Elkapták a Ba...

A rendőrségre arról érkezett bejelentés, hogy május 22-én nem sokkal éjfél után a pécsi belvárosban több kukát és virágosládát felborítottak.

 

A rendőrök megállapították, hogy az elkövetők három helyszínen összesen 8 kukát, valamint a Barbakán térnél 14 leanderes kaspót döntöttek fel, az alátéteket pedig szétdobálták.

Nem jutottak messzire, a nyomozók egy órán belül azonosították, majd elfogták az éj leple alatt garázdálkodó két 19 éves fiatal férfit. Előállították őket, kihallgatásukon mindketten elismerték a bűncselekmény elkövetését.

Garázdaság elkövetése miatt nyomoz ellenük a Pécsi Rendőrkapitányság.

KAPCSOLÓDÓ CIKK: