Címlap Közlekedés Fizetős lesz ...

Fizetős lesz a parkolás a pécsiek kedvenc nyaralóhelyén!

A fizetős parkolási rendszer 18 parkolóautomatát foglal majd magában, amelyeket kizárólag a vasúttól északra, a vízpart irányába helyeznek ki. A városvezetés arra is figyelmet fordít, hogy ne álljanak majd be az autósok a 7-es főút és a vasút közé, ezért ott „megállni tilos” táblákat helyeznek ki. A városban van olyan nagy parkoló, amely továbbra is ingyenes marad.