Címlap Egészség A pécsi gyerm...

A pécsi gyermekklinika Légúti Osztályán már mindenkit beoltottak

Az új koronavírus elleni védőoltást első körben az egészségügyi dolgozók kaphatják meg, az ő oltásuk december 26-án indult. Az egészségügyi dolgozók az oltópontokon jelentkezhetnek a vakcináért.

Ilyen oltópont Baranyában a Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központjának Rét utcai telephelyén van, a Neurorehabilitációs Központban. A pontos elérhetőség, ahol jelentkezni lehet az egészségügyi dolgozóknak az oltásra elérhető az Nemzeti Népegészségügyi Központ honlapján.

Kiemelt képünk forrása: a Pécsi Gyermekgyógyászati Klinika facebook oldala.