Baranya megyében emelkedett a háziorvost felkeresők száma: míg az év 2. hetében 100 ezer lakosból 34, addig a 3. héten 42 fordult szakemberhez influenzás tünetek miatt.
A laboratóriumi vizsgálatok ugyanakkor nem mutatták ki az influenza-vírus jelenlétét és a kórházakból sem érkezett jelentés pozitív eredményről.
Kiemelt képünk illusztráció.

















