Címlap Egészség ELŐREHOZTÁK: ...

ELŐREHOZTÁK: Már látogathatóak a betegek a kórházakban

Mint ismert, az operatív törzs csütörtökön még azt közölte: hétfőtől lehet látogatni a betegeket a kórházakban, erről ITT írtunk.

Pénteken Galgóczi Ágnes jelentette be:

előrehozták ezt az időpontot, így már a pünkösdi hosszú hétvégén is látogathatóak a betegek.

Továbbra sem látogatható viszont koronavírusos személy, és egy emberhez naponta csak egy ember mehet be, 60 percen át lehet ott. Akinek nincs védettségi kártyája, friss negatív PCR-teszteredmény kell.

Kiemelt képünk illusztráció.