Címlap Egészség Mentő vitte e...

Mentő vitte el Kozármisleny koronavírusos polgármesterét

Biró Károly felesége erősítette meg, hogy nem sokkal a polgármester tegnapi beszámolója után

kórházba kellett szállítani a férjét, aki infúziót is kap.

Amint azt a Pécs Aktuál megírta, tegnap volt a 11. napja, hogy küzd a koronavírussal Kozármisleny polgármestere, és eddig az volt a legrosszabb napja. Már többször nyúlt a telefonért, hogy mentőt hívjon, de eddig – szerencsére – elkerülte a legrosszabbat – közölte vasárnap, de úgy néz ki, mégis megtörtént.

Amint többet tudunk a polgármester állapotáról, frissítünk!