Címlap Egészség Rossz ajándék...

Ismét egyre terjed a Covid Magyarországon, ennek „köszönhető”, hogy Pécsen ismét kötelező a maszkviselés a pécsi kórházakban.

A PTE Klinikai Központ tájékoztatása szerint „a felsőlégúti megbetegedések emelkedő száma miatt a PTE Klinikai Központ valamennyi betegellátó egységében kötelező maszkviselés elrendelésére került sor. Az épületbe történő belépéskor maszkkal nem rendelkezők számára azt a portaszolgálat biztosítja.”

KAPCSOLÓDÓ CIKK: