Rossz ajándék: ismét kötelező a maszkviselés a pécsi kórházakban!
Ismét terjed a Covid.
Ismét arat a koronavírus, maszkot kellene hordani megint
Legalábbis az Egészségügyi Világszervezet (WHO) szerint.
ENNYI VOLT: hétfőtől nem kell a maszk!
Megszűnnek a védettségi igazolványhoz köthető szankciók is.
Nahát: azt javasolják, hogy hordjunk egyszerre két maszkot!
Biztos, ami biztos...
ÖSSZEFOGTAK: Maszkot húztak a pécsi tűzoltók a leukémiás Nimródért
Hihetetlen összefogás, amihez a pécsiek is csatlakoztak.
Így kell(ene) fékezni a járványt a pécsi virológus szerint
Kemenesi Gábor újabb érveket hoz fel a maszkviselés mellett.
A kormányablakokban is kell a maszk hétfőtől!
Illetve a kormányhivatali ügyfélszolgálatokon is maszkot kell viselni november 15-től.
Elégedetlenek a dolgozók a Hanonnál.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...
Amennyiben a legtöbb voksot kapja egy közönségszavazáson.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...


















