Címlap Egyetem Átadták a Tol...

Átadták a Tolvaly Ernő festészeti díjakat

A kar Képzőművészeti Intézete és Hallgatói Önkormányzata szintén csatlakozott egy-egy díjjal a kezdeményezéshez. A díjat minden évben a tavaszi szemeszter elején adják ki. A díjazottakat szakmai zsűri választja ki azok közöl a jelöltek közül, akiknek a Festészet Tanszék mesterei javasolják a részvételt a pályázaton.  

Idén az I. díjat Jenei Anita II. éves hallgató, a II. díjat Mártai Adél II. éves hallgató, a III. díjat Juhász Villő IV. éves hallgató nyerte el.

A díjhoz kapcsolódó kiállítás megnyitóján adták át az elismeréseket, az eseményről készült felvétel ITT érhető el. A kiállítás a Nádor Galériában a korlátozások feloldása után lesz látogatható.

Kiemelt képünk forrása: univpecs.com.