Címlap Egyetem Átadták az id...

Átadták az idei Prinz Gyula díjakat

Az elismerés célja a kiemelkedő tudományos kutatómunkát végző oktatók, kutatók és hallgatók tevékenységének elismerése.

A professzori díjat idén M. Császár Zsuzsa vehette át, a földrajztanárok szakmai képzésében, a külföldi hallgatók mobilitásának, az általuk kiváltott gazdasági és társadalmi hatások kutatásában elért szakmai sikereiért.

Az ifjúsági díjat Sümegi Dávidnak ítélték, aki doktoranduszként a skandináv választási földrajz kutatásában mutatott fel eredményeket.

A díjak átadása után az egybegyűltek koszorút helyeztek el Prinz Gyula szobránál.

Kiemelt képünk forrása: www.ttk.pte.hu.