Az együttműködés keretében a jövőben számos felmérést, konferenciát és rendezvényt szerveznek a prevenció és a rehabilitáció területén, tevékenységük során pedig törekednek tréningek, képzések megvalósítására is.
Az együttműködési megállapodást június 18-án, pénteken írta alá Szombathelyen Prof. Dr Ács Pongrác, a kar dékánja, és Király Gábor, az egyesület alapítója.



















