Címlap Egészség A pécsi vasút...

A pécsi vasútállomáson is ásványvizet kapnak az utasok

Budapesten a Keleti és a Déli pályaudvaron, Kelenföldön, Kőbánya-Kispesten, Rákospalota-Újpesten, vidéken a miskolci, debreceni, nyíregyházi, békéscsabai, szegedi, kecskeméti, szolnoki, győri, pécsi, nagykanizsai, siófoki, fonyódi, tapolcai, veszprémi, zalaegerszegi és celldömölki állomáson kaphatnak díjmentesen vizet a várakozók.

Az ásványvizet naponta 10 és 17 óra között biztosítják, addig, amíg a hőségriasztás tart. Mint ismert az országos tisztifőorvos ezt kedd éjfélig rendelte el.

A Volánbusz az autóbusz-állomásokon szintén ad az utasoknak ivóvizet.

Kiemelt képünk illusztráció.