Ez az üzenet fogadta az orfűi Balázs-hegyen élőket

Még meg sem érkeztek, de már most készítik a szomszédokat arra, hogy „sokan lesznek, zenélnek, hangoskodnak”.

A kis házikóhoz nem sűrűn jártak bulizni. Nemrég viszont eladták az ingatlant és most egy utolsó ereszd el a hajammal méltóképp búcsúznak a tulajdonosok.



















