A pécsi orvoskar hallgatói számára kötelező a COVID oltás felvétele – annak hiányában ugyanis nem tudnak részt venni a gyakorlati képzéseken. Ezért a PTE ÁOK szeptember elején ingyenes oltási lehetőséget szervezett az orvos, fogorvos, gyógyszerész és biotechnológiai képzéseken tanuló hallgatók számára.
A kampány sikerrel zárult, az intézmény közlése szerint pedig aki még nem oltatta be magát, az egyénileg továbbra is tud időpontot foglalni magának a központi kormányzati portálon.
Kiemelt képünk illusztráció.



















