Míg 2022-ben a szavazásra jogosultak 52,75%-a ment el választani 15 óráig, addig ma már 66,01%.

Ezt azt jelenti, hogy
közel 5 millió magyar húzta be az ikszeket valahova már 15 óráig. És még nincs vége!
Mi lesz itt?

Baranyában 63,67% az arány, míg Pécsen 65,63%.











