„Berlinből,Helsikiből, sőt még Abu-Dhabiból is kaptam jelzést, hogy már leszavaztak a Fideszre és a biztonságunkra”
– írta ki Hargitai János országgyűlési képviselő.

A Fidesz pártigazgatója, és egyben a mozgósításért felelős vezetője, Kubatov Gábor szerint
„Jól nézünk ki, de most még meg kell nyomni!„

Ruzsa Diána, a Tisza jelöltje szerint „elképesztő, ami történik: egész Magyarország megmozdult – de a győzelemhez Te is kellesz!”

Kovács Áron, a Tisza másik pécsi jelöltje pedig kvázi már eredményt is hirdetett:










