A szavazásra jogosultak 40,01%-a ment el voksolni 2022-ben 13 óráig, most azonban már a voksolók 54,14% járult az urnákhoz. Ez azt jelenti, hogy már több mint 4 millió magyar szavazott, és még hol a vége?

Vagyis úgy néz ki, bőven tart még a lendület, és a szavazási kedv nem látszik csökkenni.
Na, de melyik pártnak jó ez a magas részvétel?
Nem tudni, egyelőre – az elemzésektől és tippelgetéstől most megkímélünk mindenkit, mert pár óra és úgy is kiderül.
Baranyában a szavazásra jogosultak 51,93%-a leadta már a voksát, Pécsett pedig 54,29%, vagyis csaknem 58 ezer pécsi szavazott már.











