Hargitai János, Mohács eddigi országgyűlési képviselője is elköszönt közösségi oldalán.
Mint a választókhoz írta:
„A döntésüket meghozták és 28 év után másra bízták a körzetünk parlamenti képviseletét. Megtisztelő volt Önököket képviselni az Országgyűlésben. Köszönöm munkatársaim, és a velem együttműködő segítőm mindenkori munkáját és támogatását. A megválasztott új képviselő úrnak gratuláltam és azt kívántam, hogy vigye sikerre körzetünk minden ügyét.”















