Címlap Gasztro Ilyen volt a ...

Ilyen volt a Szabad Ivás első napja a pécsi belvárosi kocsmákban

Egyik helyen sem volt szabad hely a taraszon, ahol mindenhol maszkban szolgáltak fel a pultosok. Leginkább a törzsvendégek jelentek meg, akik jelentős mennyiségű alkoholt gurítottak le az első szabad estén.

A városban számos reggeltől kora estig nyitva tartó talponálló is kinyitott hétfőn, ott – szokatlanul – az utcára kihelyezett asztaloknál verődtek össze a magányos italozók.