Csattanó nélküli, tömör közlemény jött a pécsi városházáról.
Egész pontosan ez állt benne:
A városvezető koalíciót alkotó pártok és a városvezetés közös közleménye:
„Szerdán újra tárgyalóasztalhoz ültek a Mindenki Pécsért frakciói, hogy a további, választási ígéreteikhez hű együttműködésük gyakorlatát optimalizálják.
A szerdai napon a kérdéses 12 pontból 6 esetében érdemi előrelépés történt.
A frakciók jövő hét elején folytatják az egyeztetést.
Demokratikus Koalíció, Jobbik Magyarországért Mozgalom. Magyar Szocialista Párt, Momentum Mozgalom, Mindenki Pécsért – Öttorony, Városvezetés”















