Címlap Hírek Aggódnak a br...

Aggódnak a bringások a felújított Szigeti úti „tavacska” miatt

Nem lesz jó érzés áthajtani azon kerékpárral.

Aggódó kerékpáros kereste meg lapunkat, aki lefotózta, milyen is az új Szigeti út egy kisebb zápor után. Ilyen:

Fotó: Sz. Zs.

Ahogy a képen is látszik, a víz pont a kerékpársávban gyűlik össze, kisebb „tavat” kialakítva ott, amiben nem feltétlenül jó érzés áthajtani.

Fotó: Sz. Zs.

Péterffy Attila egyébként nagyon örül ennek is, több posztot is szánt ugyanis a témára. Köztük egy lendületesen sétálósat is.

Azt sem titkolta el ugyanakkor a város első embere, hogy még lesznek munkák a Szigeti úton, talán a vízelvezetést is megoldják majd idővel.