Az első vakcina szállítmányból a legkiszolgáltatottabbak kaphatnak majd először. Fontos hangsúlyozni, hogy az oltóanyag beadatása
ingyenes és önkéntes lesz,
tehát Magyarországon – egyelőre úgy fest – nem teszik kötelezővé az oltóanyag beadatását – nyilatkozta Dömötör Csaba az M1-en kedd reggel.
Krónikus betegek, idősek, egészségügyi dolgozók kaphatják elsőként
– válaszolta a műsorvezető azon kérdésére, hogy konkrétan kik kaphatnak először az első szállítmányból.




















