Címlap Egészség Decemberben, ...

Decemberben, januárban érkezhet az első vakcina! – mondta Dömötör Csaba

Az első vakcina szállítmányból a legkiszolgáltatottabbak kaphatnak majd először. Fontos hangsúlyozni, hogy az oltóanyag beadatása

ingyenes és önkéntes lesz,

tehát Magyarországon – egyelőre úgy fest – nem teszik kötelezővé az oltóanyag beadatását – nyilatkozta Dömötör Csaba az M1-en kedd reggel.

Krónikus betegek, idősek, egészségügyi dolgozók kaphatják elsőként

– válaszolta a műsorvezető azon kérdésére, hogy konkrétan kik kaphatnak először az első szállítmányból.

A vakcináról 4 perc 48 másodperctől beszélnek: