Az utóbbi hónapokban hetente fogadta a sétálókat a tettyei buszfordulónál az összevissza halmozott szemét, bútorok, műszaki eszközök és lomok.

A szelektív konténerekbe már ömlesztett kommunális szemét is belekerült, ezért meg kellett szüntetni több gyűjtőszigetet, egyebek mellett a Lauber Dezső Sportcsarnoknál és Meszesen, a Gandhi Gimnáziumnál is.

A helyszínekről az üveggyűjtő konténereket is elszállították, de ezek hamarosan visszakerülnek, amint a területet rendbe hozzák és fertőtlenítik – tudtuk meg a Délkom ügyfélszolgálatán.





















