Valljuk be, nehéz elmenni két hatalmas tűzoltóautó mellett úgy, hogy ne álljunk meg megnézni, mi történt.
Most két kisgyerek nézte szájtátva a tűzoltókat,

amikor az egyik – munkáját már befejező – hivatásos odalépett hozzájuk. A gyerekek először el sem hitték, mi történik, de aztán oldódott a hangulat és a tűzoltó még azt is elmagyarázta, hogy min dolgoznak a kollégák. Ennek voltunk pont szem- és fültanúi.
Még a védősisak is előkerült a szerkocsiból

Kell ennél több?
Szerintünk ez Pécs!


Pár hónapja is történt hasonlóan emberi pillanat. Igaz, akkor Orfűn.
Orfűre darázscsípés miatt érkezett a mentőhelikopter,
amit a mentés után megmutattak a gyerekeknek.


















