Címlap Hírek Felsőoktatási...

Felsőoktatási pótfelvételi – vasárnap jár le a határidő!

Az egyetemek, főiskolák az interneten hozták nyilvánosságra azokat a szeptemberben induló képzéseiket, ahová még várják a hallgatókat.

A PTE 10 karán államilag támogatott és önköltséges képzéseken is van még hely.

A pótfelvételi során 1 intézmény 1 képzésére lehet jelentkezni az e-felvételin keresztül. A ponthatárokat várhatóan augusztus 27-én este hirdetik ki, a jelentkezőket augusztus 31-ig értesítik eredményükről.

Kiemelt képünk illusztráció.