Szigorúbb tiltás és büntetés vár azokra, akik kutyát visznek a szabadstrandokra, cserébe kutyavidámparkot hoznak létre, ahol még kutya medence is lesz! A szabadstand egy részén pumpa pálya és sport beach épül, melyen focizni és kosárlabdázni is lehet. A napfénystrandon új koncerthelyszín létesül, mert a szabadtéri színpad elérte a befogadóképességének határát. A hétközebeni koncerteken padig megtiltják a dob használatát. A változásokról Felházi Miklós polgármester beszélt közösségi csatornáján.
Elegünk lett a strandolóknak a kutyákból, ezért az önkormányzat egy „kutyavidámpark” létrehozása mellett döntött.
A strandokra az egész oszágban tilos kutyát bevinni, erről jogszabály rendelkezik.
„78/2008. (IV. 3.) Korm. rendelethez – A fürdőhely üzemeltetésének szabályai
7.Állatot a fürdőhely területére bevinni – a kormányhivatal által engedélyezett őrkutyás biztonsági szolgálat, illetve a vakvezető kutya kivételével – tilos. A fürdőhely területén a fürdési szezonban horgászni nem szabad.”
A szabadstrandon sportpályák épülnek
Veszteséges a szabadtéri színpad, ezért a Napfénystrandon új koncerthelyszínt alakítanak ki.



















