Érdemes végignézni a 3 perces interjút, AMI ITT ÉRHETŐ EL.
„Próbáltam okosan csinálni, hogy ne haljak bele a felénél”
– A versenyre lekerült rólam a teher, ami az elmúlt két évben rajtam volt. Szerintem mindent kihoztam ebből – mondta Bicsu.
A 7. helyezés nekem egy győzelemmel ér fel
Sokan tudják, hogy milyen szenvedés van e mögött, mekkora küzdelem, munka. Voltak pillanatok, amikor nem hittem, hogy el tudok indulni, mert megsérültem – vallotta be a pécsiek büszkesége a holtpontokat.
Összeraktak az orvosok, még rajt előtt is fájt a térde
– Még tegnap is nagyon fájt a térdem, de az orvosok mondták, hogy a versenyen nem fogok semmit érezni és tényleg kibírtam – mondta Bicsák Bence, aki megköszönte az edzőinek és mindenkinek, aki hitt benne.
Mi pedig Neked köszönjük Bence, hatalmasat mentél!
Bence az 51 fős mezőnyben lett 7.-ik. 1,5 kilométert úszott, 40 kilométert tekert és 10 kilométert futott.




















