Az intézkedés során tovább az is kiderült, hogy a nő által vezetett autón található rendszámtábla egy másik autóhoz tartozik, sőt:
A nő el is van tiltva a vezetéstől!
Továbbá tetőzte a bajt, hogy még a kijárási korlátozásokat is megszegte azzal, hogy este 20 óra után engedély nélkül tartózkodott közterületen.
A rendőrök előállították a nőt a rendőrkapitányságra, és kihallgatták gyanúsítottként. Ezt követően eljárást indítottak ellene.
Ellene egyedi azonosítójellel visszaélés miatt nyomoz a Siklósi Rendőrkapitányság. Az általa elkövetett szabálysértések miatt szabálysértési eljárás indult ellene, és szabálysértési őrizetbe vették.



















