Címlap Hírek Jogsi nélkül,...

Jogsi nélkül, más rendszámtáblával kapcsolták le a nőt, mindezt este 8 után

Az intézkedés során tovább az is kiderült, hogy a nő által vezetett autón található rendszámtábla egy másik autóhoz tartozik, sőt:

A nő el is van tiltva a vezetéstől!

Továbbá tetőzte a bajt, hogy még a kijárási korlátozásokat is megszegte azzal, hogy este 20 óra után engedély nélkül tartózkodott közterületen.

A rendőrök előállították a nőt a rendőrkapitányságra, és kihallgatták gyanúsítottként. Ezt követően eljárást indítottak ellene.

Ellene egyedi azonosítójellel visszaélés miatt nyomoz a Siklósi Rendőrkapitányság. Az általa elkövetett szabálysértések miatt szabálysértési eljárás indult ellene, és szabálysértési őrizetbe vették.