Zebrán előzte a kocsisort a pécsi sofőr, három hónapra elmeszelték
Ráadásul nem értett egyet a rendőrség döntésével.
Sosem volt jogsija a rendőrök elől menekülve árokba hajtó pécsi sofőrnek
Két hónap alatt 12-szer bukott le.
Januártól nem kell a jogsit magunknál tartanunk, de jó, ha tudjuk ezeket az adatokat!
A rendőrség elektronikusan tudja ellenőrizni azt!
Nem baj, ha nem lesz nálunk a jogsi és a forgalmi
Januártól nem büntetnek érte.
Ez igen: már akkor is ugrik a jogsi, ha részegen rollerezünk!
Nehezíti az egyes esetek meghatározását, hogy nincs átfogó szabályozás.
Jogsi nélkül, más rendszámtáblával kapcsolták le a nőt, mindezt este 8 után
És ráadásul eltiltás alatt is van a vezetéstől.
Bepiálva robogózott más adataival, még időben lekapcsolták
Könnyen megütheti a bokáját a felelőtlen férfi.
Elégedetlenek a dolgozók a Hanonnál.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...
Amennyiben a legtöbb voksot kapja egy közönségszavazáson.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...

















