Címlap Közlekedés Ingyen lesz a...

Ingyen lesz a jogosítvány a középiskolásoknak

Idén szeptember 1-jétől az állam ingyenesen biztosítja a jogosítványt a középiskolásoknak. Ebbe beletartoznak a jogosítvány megszerzéséhez szükséges elméleti és gyakorlati órák, vizsgák is

– jelentette be Tuzson Bence.