Címlap Hírek Kutyások, meh...

Kutyások, mehettek sétálni este 8 után!

Orbán Viktorral kedden egyeztetett Ovádi, aki azt írta, hogy a keddi megbeszélés alkalmával a miniszterelnök figyelembe vette

mintegy másfélmillió kutyatartó

érdekeit és elfogadta javaslatát.

Ovádi azt kérte, hogy a kutyás gazdik

időkorlátozás nélkül

tudjanak sétálni este nyolc óra után is,

a lakóhelyük 500 méteres körzetén belül.

Megfontolásra javasolta továbbá, hogy a kutyafuttatók nyitvatartását az önkormányzatok saját hatáskörben tudják mérlegelni és rendezni.

„Arra kérek mindenkit, hogy a helyzettel éljünk és ne visszaéljünk! Ami a legfontosabb továbbra is vigyázzunk egymásra!” – zárta sorait Ovádi.

A Pécs Aktuál megkérdezte a pécsi kutyásokat, ők mit gondolnak az új szabályozásról, amelyről itt írtunk

Orbán Viktor miniszterelnök a hétfőn délelőtt jelentette be az új járványügyi korlátozásokat, amelynek egyik pontja az este 8 és reggel 5 közötti kijárási tilalom.