Címlap Hírek Már csak ezen...

Már csak ezen a héten közlekedik Pécsett a karácsonyfagyűjtő járat!

A társaság korábbi tájékoztatása szerint a fákat csupaszon kell kirakni a gyűjtőedények mellé. A későbbiekben ezek az otthon melegét szolgálják, hiszen a pécsi hőerőműben lesznek hasznosítva.

Ezért fontos, hogy se szaloncukor papír, se dísz, se karácsonyfatalp ne maradjon rajtuk, az ugyanis akadályozná a későbbi feldolgozást. Azért, hogy könnyen el tudják szállítani a fákat, a másfél méternél magasabbakat ketté kell vágni.

Azok, akik nem használják ki a karácsonyfagyűjtő járatot ebben a hónapban és februárban a Dél-Kom hulladékudvaraiban is leadhatják fájukat.

Kiemelt képünk illusztráció.