Baranya megyében az igazoltan fertőzöttek száma a járvány kezdete óta átlépte a 12.000-et, immáron 12609 megbetegedést regisztráltak. Most újabb 50 fővel nőtt a fertőzöttek száma megyénkben.

Az aktív fertőzöttek száma 105 302 főre csökkent.
Jelenleg 3814 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 247-en vannak lélegeztetőgépen.
Eddig 146 695 fő kapott oltást, közülük 9403 fő már a második oltását is megkapta. Az eddig beoltottak többsége egészségügyi dolgozó, emellett már tízezer idősotthonban lakó és dolgozó oltása is már megtörtént. Az oltás ütemét, gyorsaságát a vakcinák érkezése határozza meg.



















