Tudjuk, hogy anyák napja van, illetve a meteorológusoknál szinte egész évben emlegetve vannak az édesanyák, de azért egy határt ne lépjünk át!
– reagáltak a meteorológusok a posztban, amit az elmaradt vihar generált.
Majd leírták azt is, hogy
„a kiadott figyelmeztető előrejelzések NEM azt jelentik, hogy 100% valószínűséggel zivatarok, illetve csapadéktevékenység fog bekövetkezni!
A veszélyjelzés célja,
hogy a rendelkezésre álló előrejelzések, paraméterek alapján
felhívjuk az ESETLEGESEN bekövetkező veszélyes időjárási helyzetekre a figyelmet!”
Mi csak annyit tennék hozzá kicsit pécsiesen, hogy hibázni
ebmeri dolog!
Hiszen csak az nem követ el hibát, aki nem csinál semmit.



















