Címlap Hírek Ne szidjátok ...

Ne szidjátok az anyukánkat! – kérik a meteorológusok

Tudjuk, hogy anyák napja van, illetve a meteorológusoknál szinte egész évben emlegetve vannak az édesanyák, de azért egy határt ne lépjünk át!

– reagáltak a meteorológusok a posztban, amit az elmaradt vihar generált.

Majd leírták azt is, hogy

„a kiadott figyelmeztető előrejelzések NEM azt jelentik, hogy 100% valószínűséggel zivatarok, illetve csapadéktevékenység fog bekövetkezni!

A veszélyjelzés célja,

hogy a rendelkezésre álló előrejelzések, paraméterek alapján

felhívjuk az ESETLEGESEN bekövetkező veszélyes időjárási helyzetekre a figyelmet!”

Mi csak annyit tennék hozzá kicsit pécsiesen, hogy hibázni

ebmeri dolog!

Hiszen csak az nem követ el hibát, aki nem csinál semmit.