Címlap Baranya Ismét megnyit...

Ismét megnyitják kapuikat a Duna-Dráva Nemzeti Park Igazgatóság bemutatóhelyei

Az Ős-Dráva Látogatóközpont az ormánsági Szaporcán, a Barcs-Drávaszentesen működő Dráva Kapu Bemutatóközpont, a kölkedi Fehér Gólya Múzeum, a Mohácsi Nemzeti Emlékhely, a Nagyharsányi Szoborpark, valamint az Abaligeti-barlang és a Denevérmúzeum újra látogatható az érvényes jogszabályi és biztonsági előírásoknak megfelelően.

A Tettyei Mésztufa-barlang is hamarosan újból kinyitja kapuit. A korábban meghirdetett programok, szakvezetéses túrák, környezeti nevelési foglalkozások a tervek szerint május 8-tól indulnak újra.

A pontos részletekről a Park honlapján és közösségi oldalán talál további részleteket.

Kiemelt képünkön: Ős-Dráva Látogatóközpont, forrás: ddnp.hu.