Címlap Hírek Nyitva maradt...

Nyitva maradt az ajtó, a besurranó tolvaj nem hagyta ki az alkalmat

A nyomozók január 5-én gyanúsítottként hallgattak ki egy 26 éves helyi férfit, aki a gyanú szerint január 4-én a késő esti órákban Pécsett, a Szabolcs-hegyi úton bement egy nyitott házba és mobiltelefonokat, valamint dohányárut lopott el.

A rendőrök elfogták a feltételezett elkövetőt és előállították a rendőrkapitányságra. Gyanúsítotti kihallgatását követően a férfit őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását.

Ellene lopás miatt nyomoz a Pécsi Rendőrkapitányság.