Címlap Hírek Újabb pécsi ó...

Újabb pécsi óvodákban kerültek gyerekek és dolgozók karanténba

A kontaktkutatás eredményeként a hétfői nappal a tagóvoda 12 alkalmazottja, a Városközponti óvoda két további dolgozója, valamint egy 21 fős csoport került október 25-éig járványügyi megfigyelés alá. Az óvoda vezetése haladéktalanul értesítette a tagóvodába járó szülőket.

A Köztársaság Téri Tagóvoda is érintett

A Városközponti Óvoda Köztársaság Téri Tagóvoda egyik dolgozójának hozzátartozója szintén igazolt fertőzött lett, emiatt az intézmény munkatársa is hatósági karanténba került.

Nyugati Városrészi Óvoda

A Nyugati Városrészi Óvoda Közraktár Utcai Sportóvodájának egyik dolgozójáról a hétvégén igazolódott be, hogy elkapta a koronavírus-fertőzést. Az érintett munkatársak a tünetek jelentkezése óta nem jártak az óvodában.

A pécsi önkormányzat által fenntartott valamennyi óvodában maradéktalanul alkalmazzák a járványügyi készenlétre vonatkozó eljárásrendet, ide értve az intézményekben folyamatosan végzett fertőtlenítő nagytakarítást vírusellenes szerrel.