A Buksi névre hallgató kutya rendszerint akkor indul útnak, amikor lakóhelyének környékén kikerülnek a fekete kukák az utcára. Gazdája nem tud mit tenni, Buksi ilyenkor rendszerint megszökik egy két jó falatért, pedig rendszeresen kap enni. Az egyébként barátságos ebet már régóta próbálják a örökbe adni, de eddig még nem jelentkeztek érte.















