Címlap Baleset Tragédia: ket...
Autóval ütközött egy Pécsről Szombathely felé tartó Pannónia InterRégió (PIR) vonat Szentlőrinc és Szigetvár között csütörtökön délelőtt, ezért a két baranyai település között pótlóbuszok szállítják az utasokat – tudatta a Mávinform. A Baranya Vármegyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint a balesetben az autó sofőrje és utasa, egy férfi és egy nő meghaltak.
 

 

A baleset egy nagypeterdi vasúti átkelőnél történt, amikor az autó a sínekre hajtott.

A vonat métereken keresztül tolta maga előtt az autót. Az eset körülményeit a rendőrség vizsgálja. 

A PIR-ek megosztva, Nagykanizsa és Szigetvár, valamint Szentlőrinc és Pécs között közlekednek. Szigetvár és Szentlőrinc között pótlóbuszok szállítják az utasokat. A változás a barcsi személyvonatokat is érinti. A fennakadás végéig Szigetvár és Pécs között az 5685-ös VOLÁN járatokon elfogadják a vasúti jegyeket is – jelezték a közleményben.

(Fotók: Baranya Vármegye Balesetek Bamosz Kft.)