Címlap Hírek ÚJRA KÖTELEZŐ...

ÚJRA KÖTELEZŐ A MASZK egy pécsi iskolában, mert egyre több a megbetegedés

Mindenkinek kötelező a maszk az iskola területén

Szeptember 16-a csütörtöktől újra kötelezővé tették az iskola közösségi tereiben, az orrot és szájat eltakaró maszk használata. A kötelezettség egyaránt vonatkozik tanárra, diákra és az iskola minden dolgozójára. 

A kötelezettség nem vonatkozik a testnevelés órákra

Ezeket az órákat lehetőség szerint az udvaron szervezik meg.

Az ebédlőben a védőtávolságot alkalmazzák

De szintén kötelező a maszk használata az iskolába belépő szülő és külső alkalmazott részére. 

A belépéskori kézfertőtlenítés továbbra is kötelező 

Korábban írtuk: