Az oltás önkéntes, de regisztrációhoz kötött. Maruzsa Zoltán államtitkár pénteken azt mondta: a kampányszerű oltás már hétfőn elkezdődik, először azokat a pedagógusokat hívják be az oltópontokra, akik már március 24. előtt regisztráltak, azok pedig, akik hétfő éjfélig jelzik hogy kérik az oltást, a húsvét utáni napokban számíthatnak a vakcinára.
A további részletek a koronavirus.gov.hu oldalon ITT olvashatóak!
Kiemelt képünk illusztráció.


















