Többek között a templomokban, plébániákon rendszeres fertőtlenítőszeres takarítást kell végezni. Kérik a szentmiséken a kézfogás mellőzését a hívektől. Ismét kiürítik a szenteltvíz tartókat, valamint a templomok bejáratánál kézfertőtlenítőt kell kihelyezni.
A templomokban is elvárt a maszk használat és a szociális távolság megtartása.
A rendelkezésekről részletesen a Pécsi Egyházmegye oldalán tájékozódhat.



















