Címlap Hírek 87 éves bácsi...

87 éves bácsi tűnt el, éjjel riasztották a pécsieket is

Egy nagybaracskai nő tett bejelentést a rendőrségre december 11-én 18 óra 8 perckor, hogy

87 éves dédapja eltűnt az otthonából.

A bejelentő elmondása szerint az idős férfinek problémát okoz a tájékozódás, gyógyszereket szed, és telefon sincs nála.

A Bajai Rendőrkapitányság munkatársai azonnal elkezdték a kutatást, akiket többek közt a Pécsi Mentőkutyás Egyesület – 6 fő és 3 kutya –, valamint több nagybaracskai lakos segített.

Az egész éjszakán át tartó keresés végül

4 óra 10 perckor eredményre vezetett,

amikor egy, a kutatásban résztvevő civil Nagybaracska belterületén, egy fás-bokros részen megtalálták a keresett személyt. A helyszínre érkező mentők az idős férfit megvizsgálták, és kórházba szállították további ellátás céljából.