Címlap Közélet CUKISÁG! Tekn...

CUKISÁG! Teknőst mentettek a rendőrök Villánynál

Nem a gyorshajtás miatt álltak meg

„Gyere Tekike, nem jó itt neked”

A rendőrpáros vélhetőn a Villányi elkerülőn hajtott, amikor észrevette az aprócska, ám lassan közlekedő állatot.

Egyikőjük akcióba is lendült és óvatosan átvitte a teknőst az egyik oldalról a másikra

A kolléga addig a járműben maradt és lencsevégre kapta az állatbarát rendőrt, akit azóta a közösségi média is felkapott és több ezren lájkolták, valamint gratuláltak is neki a jó tettért. Ehhez mi is szeretnénk csatlakozni!

Fotó: Zsaruellátó

Pár napja írtunk a pécsi tűzoltókról, akik a gyerekeket vettek le a lábukról:

Ezt csak így itt hagynánk: