Címlap Közélet Szemétben úsz...

Szemétben úszik a Szigeti városrész?!

A Fidesz-KDNP-ÖPE képviselője szerdán készítette a fotókat a József Attila utcai tízemeleteseknél

– Még egy lecsupaszított, elszáradt karácsonyfa is volt a szemétkupac között. Ha azt nézzük, hogy a január 6-án ér véget az ünnepkör, akkor bizony régóta ott lehet – tette hozzá Hári, aki nem tudja pontosan megmondani, mióta árválkodhat a pécsiek cucca az utcán.

Senkit nem zavar?

– Kikerült a szemét. De senkit nem zavar, hogy az ott van? Folyamatosan kritizálunk mindent és mindenkit, de mégsem lépünk, hogy ez eltűnjön? Engem ez azért megdöbbent – mondta Hári, aki hozzátette:

ebben a körzetben rengeteg a külföldi egyetemista, akik súlyos pénzeket hagynak a városunkban. Nem egy jó hirdetés, ha rögtön ez a látvány fogadja őket. Ez a Pécs Nyitva?